Samochód do 35000 zł

Samochód do 35000 zł

Zakup używanego samochodu to bez wątpienia duży stres. Mając do dyspozycji 35000 złotych, masz zdecydowanie szerszy wybór samochodów używanych niż wśród nowych modeli. Z powodzeniem można wybierać między mniejszymi miejskimi a luksusowymi limuzynami.

Nowy kontra używany

Mając przygotowany budżet, często stajemy przed wyborem- nowy samochód czy używany? Wydawać by się mogło, że najlepszym rozwiązaniem jest nowy samochód, jednak kupić dobry samochód do 35000 zł jest niezwykle trudno. Jeśli chwilę się zastanowimy, można łatwo wywnioskować, że ekonomicznie nie wypada to tak dobrze. Kupując samochód do tej kwoty, nabywasz model używany, ale nie zużyty. Nowe samochody bardzo szybko tracą na wartości, przy wyższej półce jest to nawet 60 procent.

Koszty utrzymania samochodu

Oczywiste jest, że im starszy samochód to prawdopodobnie koszt jest utrzymania, będzie większy. Korzystnie wypada samochód do 35000 zł, gdyż za tą kwotę można kupić stosunkowo młody rocznik. Wybierając auto w tym przedziale cenowym można liczyć mało problematyczną obsługę i eksploatację. Często obsługa takiego samochodu ogranicza się jedynie do przeglądów. Kupując taki samochód trzeba być przygotowanym na podstawowy serwis i wymianę niektórych elementów i płynów.

Jak wybrać samochód do 35000 zł

Wybierając samochód w tej kwocie, warto zwrócić uwagę na samochody używane z salonu Toyota, które świetnie wypadają pod względem niezawodności. Jeżeli nie masz wybranego konkretnego modelu, to rozglądaj się za samochodami, które początkowo mogą Cię nie interesować. Ważne, by być otwartym na wiele możliwości. Oczywiście, zanim zaczniesz planować zakup samochodu, zastanów się, jakie ma mieć przeznaczenie. Jeśli jeździsz głównie po mieście, to rozważ zakup małego samochodu z niezbyt mocnym silnikiem, który niewiele spali. Jazda terenowa i długie trasy? Tu idealnie sprawdzi się diesel, który jest nieocenionym źródłem napędu. Zastanów się jakie rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze i wybierz najbardziej optymalne.

Sprawdź również:

nabijanie klimatyzacji poznań
przegląd klimatyzacji poznań
naprawa klimatyzacji samochodowej poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *