Jaki wybrać samochód używany w leasingu do 25 tysięcy

Jaki wybrać samochód używany w leasingu do 25 tysięcy

Samochody używany leasingowany przez firmę musi pochodzić od sprawdzonego dostawcy lub autoryzowanego dealera. Może się zdarzyć, że samochód używany w leasingu do 25000 będzie pochodził od importerów a czasem nawet od indywidualnym firm.

Czym jest leasing

Leasing to forma opodatkowania, dzięki której firma może nabyć łatwo samochód, otrzymując jednocześnie korzystne opodatkowanie. Jak to działa? Firma leasingowa kupuje samochód i oddaje go klientowi, który od tego momentu staje się leasingobiorcą. Odbywa się to na podstawie sporządzonej umowy leasingowej. Umowa jasno określa zasady, na jakich klient nabywa samochód używany w leasingu do 25000. Wkład własny klienta zależy od niego i wynosi od 1 do 45%. Po podpisaniu umowy leasingobiorca zobowiązany jest do płacenia co miesiąc tak zwanego czynszu leasingowego. Po upływie umowy, klient ma możliwość wykupienia samochodu.

Samochód używany w leasingu do 25000- czy warto

Rynek motoryzacyjny daje duży wybór i szereg możliwości. W tym przedziale cenowym, śmiało można celować w samochody używane z salonu Toyota lub rozejrzeć się w Seat Poznań. Czy warto? Jak najbardziej. Samochód w leasingu to możliwość zakupu dobrego samochodu na bardzo korzystnych warunkach. Leasing niezmiennie od lat oferuje wiele korzyści, dlatego warto brać go pod uwagę. Samochody klasy średniej są chyba najbardziej popularne i pożądane na rynku. Zdecydowanie kupić samochód starszy od tego nowego z wątpliwą historią. W tej półce cenowej znajdą się zadbane diesle i benzyniaki, wśród których można śmiało znaleźć coś dla siebie.

A może leasing konsumencki

Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Leasing konsumencki działa na zasadzie wynajmu i kredytu. Polega on na podpisaniu umowy między leasingodawcą a leasingobiorcą. Leasingobiorca dzięki temu może korzystać z samochodu, płacąc za niego ratę co miesiąc. Należy pamiętać, że w takiej sytuacji użytkownik nie jest właścicielem samochodu i ma jedynie prawo do jego użytkowania.

Sprawdź również:

naprawa hamulców poznań
wymiana klocków hamulcowych
wymiana wahacza poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *