Skoda Fabia w leasingu

Skoda Fabia w leasingu

Skoda Fabia to samochód osobowy, który należy do grupy aut miejskich. Produkowana przez koncern Volkswagen AG pod marką Skoda Auto. Skoda Fabia leasing w Poznaniu dostępna jest z typem nadwozia sedan, kombi lub sedan. Na rynku dostępne są wersje z silnikiem benzynowym oraz silniki diesel. Skoda Fabia posiada silnik o mocy od 54 do nawet 180 KM.

Co to jest leasing?

Leasing jest umową cywilnoprawną, zawieraną między leasingodawcą a leasingobiorcą. Taka forma finansowania jest często porównywana do kredytu lub długoterminowego wynajmu. Skąd takie porównanie? Leasingobiorca, który bierze na przykład Skodę Fabia w leasingu w Poznaniu, musi ją systematycznie spłacać w formie rat leasingowych. Tak jak w przypadku zwykłych rat, w tym przypadku ich wysokość też jest określana w umowie.

Dla kogo samochód w leasingu?

Leasing zwykle kojarzy się z firmami i jednoosobową działalnością gospodarczą. Tak naprawdę z leasingu może skorzystać każda osoba. Prowadząc firmę można obniżyć koszty prowadzenia działalności, ponieważ wlicza się w nie właśnie leasing. Leasing konsumencki ma w zasadzie cechy leasingu firmowego. Jeśli zdecydujemy się na Skodę Fabia w leasingu w Poznaniu i jesteśmy osobą prywatną, to wystarczy niewielki wkład własny, aby zacząć korzystać z samochodu. W jednym i drugim przypadku, po wpłaceniu ostatniej raty można zdecydować czy chce się wykupić auto na własność. Niestety osoby, które nie prowadzą działalności nie mogą odliczyć wkładu własnego i rat od podstawy opodatkowania. Samochód w leasingu to możliwość częstszego przesiadania się do nowego samochodu.

Sprawdź również:

naprawa zawieszenia poznań
naprawa amortyzatorów poznań
geometria kół poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *